Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i bezbolesnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla szereg propozycji, które w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Przeczytaj również: