Co to właściwie hurtownia medyczna

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Zobacz
Internetowy sklep medyczny

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty polskie, producenci takich produktów na przykład Poldent lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Przeczytaj również: